ułatwiamy ludziom życie
misjafirmaofertawspolpracaformularzkontaktglowna stronaFIRMA

GZN Sp. z o.o. - informacje o firmie

 • Polska spółka działająca od początku 2001 roku w ramach
  holdingu zajmującego się świadczeniem usług w zakresie
  zarządzania i administrowania nieruchomościami budynkowymi oraz lokalowymi
 • Największa grupa zarządców w kraju, obsługująca blisko
  2.000 budynków, włączając 20.000 lokali o powierzchni
  przekraczającej 2.500.000 m2
 • Zarządca pracujący na zlecenie właścicieli nieruchomości
  we Wrocławiu, Oleśnicy, Kielcach, Radomiu i Warszawie
 • Holding rozwijający swe nowe struktury na Górnym Śląsku
  oraz Zagłębiu Dąbrowskim
 • Grupa firm obdarzona zaufaniem ponad 1.500 wspólnot
  mieszkaniowych
 • Niezawodny i wiarygodny finansowo partner wspólnot mieszkaniowych, posiadający potencjał umożliwiający wsparcie ich w:
  • likwidacji problemów związanych z nieefektywnie
   zorganizowaną i kosztowną formą zarządzania
   i administrowania nieruchomością wspólną
  • usprawnieniu poszukiwania pożytków cywilnych
   pozwalających obniżyć poziom cyklicznych opłat
   wnoszonych przez właścicieli lokali na rachunek wspólnoty
 • Firma z gwarancją nowoczesnej i niezależnej obsługi o optymalnej jakości za konkurencyjną cenę.

GZN jest firmą prywatną, działającą w ramach ogólnokrajowej grupy administratorów. Na potencjał i wiarygodność firmy składają się: ponad 10-letnie doświadczenie oraz powierzchnia 2.500.000 m2 zarządzanych i administrowanych zasobów. Zaufało nam już ponad 1300 obsługiwanych wspólnot i liczba ta stale rośnie.

Dzięki doświadczeniom zebranym w praktyce, profesjonalnemu systemowi komputerowemu wspomagającemu zarządzanie oraz precyzyjnym procedurom obsługi - jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom - konkurencyjne stawki wynagrodzenia za nasze usługi.

Struktura organizacyjna GZN gwarantuje koncentrację na zaspokajaniu potrzeb każdego zarządu i każdej obsługiwanej przez nas wspólnoty. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo zamieszkiwania w każdym budynku, znajdującym się pod naszą opieką. Jesteśmy po to by doradzać zarządom wspólnot jak podejmować właściwe - pod względem prawnym i ekonomicznym - decyzje oraz jak rozwiązywać codzienne i niecodzienne problemy Państwa Wspólnoty.

Jesteśmy w pełni dyspozycyjni. Dokładamy starań, aby zapewnić należytą jakość obsługi. Doradzamy jak ograniczyć koszty utrzymania nieruchomości wspólnej. Pomagamy pozyskać nowe źródła pożytków cywilnych. Wszystko po to, aby poprawić stan techniczny nieruchomości naszych klientów, bądź zmniejszyć obciążenie finansowe właścicieli lokali, związane z gospodarowaniem ich współwłasnością.

Na rynku mamy do czynienia z bezpardonową konkurencją pomiędzy podmiotami zarządzającymi nieruchomościami. W morzu ofert trudno wybrać tą właściwą. Powierzając swoją nieruchomość opiece firm debiutujących na rynku, narażacie się Państwo na duże ryzyko.

Przedsiębiorstwa, które nie dysponują wystarczającym zapleczem, mogą na dłuższą metę nie sprostać obowiązkom solidnego zarządcy i administratora. W obecnej sytuacji gospodarczej na rynku nieruchomości przetrwają tylko ci, którzy przez lata wypracowali solidne fundamenty dla swojej działalności.

NIP 521 31 48 835, Regon 017273041
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy KRS 12603
Kapitał zakładowy 2.786.000,00 zł